Най-малко двама служители на сирийското Вътрешно министерство загинаха при самоубийствен атентат в Ракка, съобщи агенция САНА
Най-малко двама служители на сирийското Министерство на вътрешните работи бяха убити при атака срещу лагер на силите за сигурност в град Ракка, съобщи сирийската държавна агенция САНА, цитирана от Ройтерс. Служителите са станали жертва на самоубийствен атентат. Информацията разпространи говорител на сирийското Вътрешно министерство. Автор: Иво...












